BABY MASÁŽE

Baby masáž je vhodná pro děti od 4 týdne života.Jde o sestavu velmi jemného a citlivého masírování dítěte. Stimuluje a zlepšuje krevní oběh a ovlivňuje tak činnost všech orgánů a rozvoj všech tkání. Tato masážní technika působí na svalstvo, jeho zpevnění i uvolnění a koordinaci pohybů a zbavuje dítě napětí – její pomocí lze odstranit i poporodní trauma. Pravidelná masáž může také zlepšit spánkový rytmus dítěte a pomoci při problémech s baby kolikou.

Kurz je určen pro všechny rodiče, kteří si chtějí osvojit základy masáže miminek a malých dětí pro účely domácího masírování. Masáž se tak může stát pravidelným cvičením,které bude rozvíjet velmi pozitivní vztah mezi rodiči a dítětem,ale i mezi rodiči samotnými.

PROGRAM KURZU

Jelikož miminka jsou stvoření velmi křehká,zaměříme se především na techniku masáží.Ukážeme si jednoduché techniky,na pomoc při běžných bolístkách,které mohou miminko trápit,jako jsou kolika,zahlenění,prořezávání zoubků...Součastně se seznámíme s vlastnostmi a účinky olejů,které budeme k masáži používat.Představíme si nejvhodnější esenciální oleje pro miminko a rovněž  se seznámíme s přípravou olejů na pomoc při střevní kolice,prořezávání zoubků,opruzenin,rýmě...Společně s děťátkem se tak budeme moci těšit z bezpečných doteků,které zároveň posílí jeho zdraví.Díky našim rukám se bude cítit milováno a v bezpečí.

 

  • K masáži používáme přírodní bio oleje, lisované za studena,v kombinaci s čistými přírodními éterickými oleji, což zaručuje špičkovou kvalitu.

 

 

Cena za kurz činí 200Kč/1dítě.Olej pro masáž vašeho dítěte je v ceně kurzu.

Délka kurzu se odvíjí od počtu zájemců.Zpravidla 1,5hod.

Minimální počet v jednom kurzu 2 děti,maximální 10 dětí.

Kurz se otvírá vždy podle zájmu maminek.Hlásit se můžete na tel.732428586,nebo email: iveta.ivanska@seznam.cz

 

Termín kurzu je vždy uveden na "SMÍŠEK PŘIPRAVUJE"

 

Na masáže musíte být předem nahlášeni!