MATEŘSKÉ CENTRUM SMÍŠEK   

 
MC Smíšek,z.s. působí v herně v Ostravě-Hrabové
Paskovská 664/31.
 
 

Mateřské centrum Smíšek působí v Ostravě od roku 2007.Ve své herně V Hrabové uvítá jednou týdně bezmála120 dětí,které navštěvují cvičení rodičů s dětmi od 2 měsíců do 3 let.Tyto děti zůstávají u nás až po dobu 3 let.
Všechny aktivity jsou realizovány hravou formou, řízená činnost je vystřídána volnou hernou. Ale nejen to, děti, zde mohou navázat svoje přátelství, učí se komunikovat s dospělými mimo okruh rodiny

 
Do naši herny NEUMÍSŤUJEME žádné propagační a informační letáky ani plakáty!!!Tuto službu umožňujem pouze našim sponzorům!Dále u nás nepořádáme žádné přednášky,presentace,ani besedy,školení a seznamování s projekty jiných organizací a firem.Uvědomte si,že nejsme informační centrum! Taktéž v žádném případě nesdělujeme kontakty našich klientů !!! 

 

 

Projekty MC Smíšek,z.s. v roce 2018 jsou realizovány s finanční podporou Městského obdvodu Ostrava-Jih , Statutárního města Ostravy a městského obvodu Ostrava-Hrabová

            

                

   

DĚTI PŘIJÍMÁME BĚHEM CELÉHO ROKU,POKUD JE VOLNÉ MÍSTO.

V TUTO CHVÍLI  NABÍZÍME POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA V NAŠI HERNĚ.

PO NAPLNĚNÍ KAPACITY,PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH DĚTÍ POZASTAVUJEME.

NICMÉNĚ POKUD NÁM ZANECHÁTE NA SEBE KONTAKT,V PŘÍPADĚ 

ŽE SE MÍSTO UVOLNÍ,ZAVOLÁME!

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Zaměřujeme se na:

 

1. CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI OD 2 MĚSÍCŮ DO 4 LET

- podpora spontanního pohybu a vývoje
- velké množství vhodných pomůcek
- rozvoj řeči, vnímání rytmu
- citlivý přístup a bezpečí – rozvoj jemné a hrubé motoriky
- práce s výtvarnými pomůckami
- manipulace a polohování kojenců

 

 2. CVIČENÍ NA BAZÉNĚ

- prožitková činnost dětí a rodičů ve spojení s vodou

- nácvik provotních plaveckých dovedností

- saunování dětí

 

3. BABY MASÁŽE

 

Naše instruktorky vlastní certifikáty akreditované ministerstvem školství,mládeže a tělovýchovy.

 

1. Instruktorka rodinných center a mikroškolek

2. Instruktor plavání

3. Lektor baby a dětských masáží

 

 

 

TOPlist


 

Anketa

Líbí se Vám v našem centru?

Ano,chodíme k Vám,nebo chodily a cvičení doporučujeme (275)
77%

Ne,nechodíme k Vám (36)
10%

Teprve se k Vám chystáme (45)
13%

Celkový počet hlasů: 356

Ať již naší hernu navštěvujete,a nebo jste naše cvičení v minulosti navštěvovaly,podělte se s ostatními maminkami o své zkušenosti.Za kladné hodnocení budeme rádi a nad zápornými se zamyslíme...

Spokojenost veliká

Datum: 17.09.2016 | Vložil: Helena

Do Smíšku prcek chodil vždycky rád, já taky. Máte moc hezky vypracovaný, pestrý program pro děti. Zajímavé hry a hračky. A plavání s tetou Ivetou se nám oběma taky moc líbilo! Jen tak dál!

Byl to skvěle strávený čas:)

Datum: 29.04.2016 | Vložil: Zuzana

Jsem moc ráda, že existuje takové mateřské centrum, jako je právě Smíšek v Hrabové. Chodili jsme tam s Toníkem rok a půl, někdy i dvakrát týdně a musím říci, že to byl nejlépe strávený čas a moc se nám tam líbilo. Teta Iveta je fajn ženská, která ma ráda děti a dělá vše pro děti a kvůli dětem :):). Díky

Bylo to super

Datum: 15.09.2015 | Vložil: Zuzana Škrkoňová

MC Smíšek - Hrabová jsem s Lucinkou navštěvovala od jejich 4 měsíců až do tří let a byl to nejlépe strávený čas. Budeme na vás vzpomínat jenom v dobrém a díky výtvarce, která se mimochodem vždy Lucince líbila, máme i mnoho výrobku, které nám hezky zdobí dětský pokojíček.
Za sebe můžu MC Smíšek vřele doporučit všem maminkám, které chtějí své děti rozvíjet a třeba najít i nové kamarády jako mi.

Nemá to chybu.

Datum: 04.09.2015 | Vložil: Barbora

S paní Luckou musím souhlasit a jen ještě dodat, že teta Iveta je suprovní ženská a ženská, která to vše dělá srdíčkem a s láskou. Mé děti Eliška a Vojtíšek, Smíšek navštěvovali dva ročky a vždy se na hodinu s tetou Ivetou těšili a hlavně se i spoustu věcí naučili.Tak třeba dcera díky bazénu,který jsme také poctivě navštěvovali by se chtěla jen potápět. No prostě, i když jsou už děti školkoví, tak tetě Ivetě chcou zůstat věrni a aspoň chodit na víkendové akce během roku, které nemají chybu. A s nejmladším synem Štěpkou se už těšíme co si teta Iveta na nás přichystá.

Re: Nemá to chybu.

Datum: 09.09.2015 | Vložil: teta Iveta

Jsem moc ráda,že se MC Smíšek stává nedílnou součástí života v Ostravě mnoha rodin a dětí.Hezká slova rodičů,která vždy potěší a dětský úsměv na tváři vašich dětí ,nám jenom potvrzuje,že má smysl v naši práci pokračovat...

Jen to nejlepší...

Datum: 07.06.2015 | Vložil: Lucie

Teta Iveta, je prostě teta Iveta.... Ženská plná elánu, humoru, trpělivosti a vřelých slov. Mateřské centrum v Hrabové a bazén jsme navštěvovali s Eričkem rok. Vždy jsme se na něj těšili a nyní, když už je syn "školkou povinný", se rádi účastníme alespoň originálních dětských akcí během roku.

Re: Jen to nejlepší...

Datum: 07.06.2015 | Vložil: Iveta

Děkuji za krásná slova.Po Eričkovi se mi bude moc stýskat,ale budu ráda,když se uvidíme alespoň čas od času na nějaké víkendové akci.Přeji mu,aby se mu ve školce moc,moc líbilo a vždy se tam těšil,tak jako k nám do herny.

Záznamy: 11 - 17 ze 17
<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek