MATEŘSKÉ CENTRUM SMÍŠEK   

 
MC Smíšek,z.s. působí v herně v Ostravě-Hrabové
Paskovská 664/31.
 
 

Mateřské centrum Smíšek působí v Ostravě od roku 2007.Ve své herně V Hrabové uvítá jednou týdně bezmála120 dětí,které navštěvují cvičení rodičů s dětmi od 2 měsíců do 3 let.Tyto děti zůstávají u nás až po dobu 3 let.
Všechny aktivity jsou realizovány hravou formou, řízená činnost je vystřídána volnou hernou. Ale nejen to, děti, zde mohou navázat svoje přátelství, učí se komunikovat s dospělými mimo okruh rodiny

 
Do naši herny NEUMÍSŤUJEME žádné propagační a informační letáky ani plakáty!!!Tuto službu umožňujem pouze našim sponzorům!Dále u nás nepořádáme žádné přednášky,presentace,ani besedy,školení a seznamování s projekty jiných organizací a firem.Uvědomte si,že nejsme informační centrum! Taktéž v žádném případě nesdělujeme kontakty našich klientů !!! 

 

 

Projekty MC Smíšek,z.s. v roce 2018 jsou realizovány s finanční podporou Městského obdvodu Ostrava-Jih , Statutárního města Ostravy a městského obvodu Ostrava-Hrabová

            

                

   

DĚTI PŘIJÍMÁME BĚHEM CELÉHO ROKU,POKUD JE VOLNÉ MÍSTO.

V TUTO CHVÍLI  NABÍZÍME POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA V NAŠI HERNĚ.

PO NAPLNĚNÍ KAPACITY,PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH DĚTÍ POZASTAVUJEME.

NICMÉNĚ POKUD NÁM ZANECHÁTE NA SEBE KONTAKT,V PŘÍPADĚ 

ŽE SE MÍSTO UVOLNÍ,ZAVOLÁME!

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Zaměřujeme se na:

 

1. CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI OD 2 MĚSÍCŮ DO 4 LET

- podpora spontanního pohybu a vývoje
- velké množství vhodných pomůcek
- rozvoj řeči, vnímání rytmu
- citlivý přístup a bezpečí – rozvoj jemné a hrubé motoriky
- práce s výtvarnými pomůckami
- manipulace a polohování kojenců

 

 2. CVIČENÍ NA BAZÉNĚ

- prožitková činnost dětí a rodičů ve spojení s vodou

- nácvik provotních plaveckých dovedností

- saunování dětí

 

3. BABY MASÁŽE

 

Naše instruktorky vlastní certifikáty akreditované ministerstvem školství,mládeže a tělovýchovy.

 

1. Instruktorka rodinných center a mikroškolek

2. Instruktor plavání

3. Lektor baby a dětských masáží

 

 

 

TOPlist


 

Anketa

Líbí se Vám v našem centru?

Ano,chodíme k Vám,nebo chodily a cvičení doporučujeme (286)
76%

Ne,nechodíme k Vám (44)
12%

Teprve se k Vám chystáme (46)
12%

Celkový počet hlasů: 376

Ať již naší hernu navštěvujete,a nebo jste naše cvičení v minulosti navštěvovaly,podělte se s ostatními maminkami o své zkušenosti.Za kladné hodnocení budeme rádi a nad zápornými se zamyslíme...

Pojďte do toho :)

Datum: 22.08.2017 | Vložil: Markéta Otipková

MC Smíšek nám změnilo život :). Poprvé jsme ho navštívili, když měla dcera asi 7 měsíců. Už ve dveřích nás přivítala usměvavá a vždy pozitivně naladěná teta Iveta, která byla připravena kdykoliv a s čímkoliv poradit.
Dcera se na cvičení každý týden těšila a nejen dcera :). Našla si tam hodně kamarádů a užila si tam mnoho legrace, jak v herně, tak na různých akcích, které Smíšek pořádá. Ať to byl Den dětí, karneval nebo Jarní dovádění v Klimkovicích, na žádné akci jsme nesměli chybět :). Pro maminky je to také skvělá příležitost popovídat si s ostatními rodiči. Když zjistíte, že mají se svými dětmi stejné starosti jako vy, hned Vás to povzbudí a vykouzlí úsměv na rtech, protože si najednou uvědomíte, že v tom nejste sama :). Toto cvičení mohu jen a jen doporučit.
Přejeme tetě Ivetě hodně štěstí a spousty dětí v MC Smíšek :).
Zdraví maminka Markéta s dcerou Emčou 

Budeme mít krásnou vzpomínku

Datum: 30.07.2017 | Vložil: Jana Socháčová

S mojí Sofinkou jsme velice rády chodily za tetou Ivetou. Celá naše skupina byla parádní, spoustu legrace a co jsem já nejvíce vnímala to, jak se děti formou hry a zábavy učí nové věci. Uplně si pamatuju jak jsem koukala na malou cvičení od cvičení že ji to baví. Krásně opakovala tetu. Padádní organizace od přivítání až po rozloučení cvičení. Maminky doporučuji určitě se Vám bude líbil :)

Spokojenost veliká

Datum: 17.09.2016 | Vložil: Helena

Do Smíšku prcek chodil vždycky rád, já taky. Máte moc hezky vypracovaný, pestrý program pro děti. Zajímavé hry a hračky. A plavání s tetou Ivetou se nám oběma taky moc líbilo! Jen tak dál!

Byl to skvěle strávený čas:)

Datum: 29.04.2016 | Vložil: Zuzana

Jsem moc ráda, že existuje takové mateřské centrum, jako je právě Smíšek v Hrabové. Chodili jsme tam s Toníkem rok a půl, někdy i dvakrát týdně a musím říci, že to byl nejlépe strávený čas a moc se nám tam líbilo. Teta Iveta je fajn ženská, která ma ráda děti a dělá vše pro děti a kvůli dětem :):). Díky

Bylo to super

Datum: 15.09.2015 | Vložil: Zuzana Škrkoňová

MC Smíšek - Hrabová jsem s Lucinkou navštěvovala od jejich 4 měsíců až do tří let a byl to nejlépe strávený čas. Budeme na vás vzpomínat jenom v dobrém a díky výtvarce, která se mimochodem vždy Lucince líbila, máme i mnoho výrobku, které nám hezky zdobí dětský pokojíček.
Za sebe můžu MC Smíšek vřele doporučit všem maminkám, které chtějí své děti rozvíjet a třeba najít i nové kamarády jako mi.

Nemá to chybu.

Datum: 04.09.2015 | Vložil: Barbora

S paní Luckou musím souhlasit a jen ještě dodat, že teta Iveta je suprovní ženská a ženská, která to vše dělá srdíčkem a s láskou. Mé děti Eliška a Vojtíšek, Smíšek navštěvovali dva ročky a vždy se na hodinu s tetou Ivetou těšili a hlavně se i spoustu věcí naučili.Tak třeba dcera díky bazénu,který jsme také poctivě navštěvovali by se chtěla jen potápět. No prostě, i když jsou už děti školkoví, tak tetě Ivetě chcou zůstat věrni a aspoň chodit na víkendové akce během roku, které nemají chybu. A s nejmladším synem Štěpkou se už těšíme co si teta Iveta na nás přichystá.

Re: Nemá to chybu.

Datum: 09.09.2015 | Vložil: teta Iveta

Jsem moc ráda,že se MC Smíšek stává nedílnou součástí života v Ostravě mnoha rodin a dětí.Hezká slova rodičů,která vždy potěší a dětský úsměv na tváři vašich dětí ,nám jenom potvrzuje,že má smysl v naši práci pokračovat...

Jen to nejlepší...

Datum: 07.06.2015 | Vložil: Lucie

Teta Iveta, je prostě teta Iveta.... Ženská plná elánu, humoru, trpělivosti a vřelých slov. Mateřské centrum v Hrabové a bazén jsme navštěvovali s Eričkem rok. Vždy jsme se na něj těšili a nyní, když už je syn "školkou povinný", se rádi účastníme alespoň originálních dětských akcí během roku.

Re: Jen to nejlepší...

Datum: 07.06.2015 | Vložil: Iveta

Děkuji za krásná slova.Po Eričkovi se mi bude moc stýskat,ale budu ráda,když se uvidíme alespoň čas od času na nějaké víkendové akci.Přeji mu,aby se mu ve školce moc,moc líbilo a vždy se tam těšil,tak jako k nám do herny.

Záznamy: 11 - 19 ze 19
<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek