Ať již naší hernu navštěvujete,a nebo jste naše cvičení v minulosti navštěvovaly,podělte se s ostatními maminkami o své zkušenosti.Za kladné hodnocení budeme rádi a nad zápornými se zamyslíme...

Datum 15.12.2018

Vložil Šárka a Matyasek

Titulek Jedno krásné období skončilo

Se synem jsme do MC Smíšek začali chodit v jeho roce a čtvrt. I když syn zpočátku odmítal cvičit a zajímalo ho vše ostatní, byl vždy rád, že může přijít znovu.Velice oceňuji připravenost lektorky pí Ivanské, která celé lekce vedla vždy svědomitě a připravovala dle dané věkové skupiny dětí.Moc se mi líbilo, že lekce byly pestré a nejednalo se jen o pohybové aktivity.Každé z dětí tím pádem mohlo být zaujato něčím jiným.Společné svačení dětí a sezení u stolečku a vyrábění různých předmětů bylo parádní.Děti si tak mohly tzv.ošahat, jak to bude vypadat ve školce.Taktéž vzájemná spolupráce a respektování jeden druhého.
Jsem ráda, že část cvičení se synem absolvoval i manžel a zjistil, že tatínci jsou tady s dětmi taky vítáni a nemusejí se ostýchat, že by to nezvládli.
Je mi až líto, že to vše tak rychle uteklo a musíme se vrhnout do nové životní etapy.Nicméně ještě jednou děkujeme pí Ivanské za krásné dva a čtvrt roku, které jsme mohli strávit na cvičenì a na akcích, které pořádá.Moc rádi budeme vzpomínat a přejeme hodně sil a elánu do další této krásné a záslužné práce.Moc rádi MC Smíšek budeme i nadále doporučovat ❤.

Zpět na diskuzi